Новий автобус для нашого закладу

В умовах гірської місцевості підвіз учнів до закладу освіти потребує значної уваги. Це чудово розуміє керівництво Конятинської ТГ, яке доклало всіх зусиль, щоб 23 квітня 2021 року Довгопільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів отримав новий шкільний автобус.

Транспортний засіб придбаний Чернівецькою обласною державною адміністрацією на умовах співфінансування.

Із державного бюджету для цих потреб виділили майже 1,1 мільйона, з обласного – майже 100 тисяч, місцевого – 400 тисяч гривень.

Завдяки ефективній роботі голови територіальної громади – Скрипчука Олексія Івановича, директора закладу – Маротчака Юрія Юрійовича мрія довгопільських школярів здійснилася. Тепер вони мають змогу їздити до школи на гарному, комфортному, а головне – безпечному транспорті!