Посвята у весельчата

В Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів доброю традицією є щорічне свято в початковій ланці “Посвята у весельчата”.

Цьогоріч педагог-організатор Джуряк Тетяна Іванівна, вчитель музичного мистецтва Мицканюк Альона Дмитрівна, керівники 1-х класів – Різак Валентина Федорівна та Рильчук Наталія Юріївна – підготували для першокласників справжнє дійство, під час якого старші учасники дитячої організації “Веселка” урочисто “прийняли” в свої ряди наймолодших “весельчат”.

Директор закладу – Маротчак Юрій Юрійович – привітав першокласників з новою сходинкою в їхньму шкільному житті, після чого заступники з навчальної та виховної роботи – Попюк Марія Дмитрівна й Кочерган Людмила Мирославівна вручили дітям листівки “Клятва першокласника”. Найбільш хвилюючим моментом для діток стало пов’язування їм “веселкових” галстуків. Це означає, що віднині вони – не тільки учні, а й учасники дитячої організації, яка спонукає до навчання, виховує любов до рідного краю, повагу до старших, закликає творити добрі й корисні справи.