Переможці Всеукраїнської природознавчої “Геліантус”

Щороку учні нашого закладу беруть участь у Всеукраїнській природознавчій грі “Геліантус”. Юні любителі природи виконують завдання з чотирьох напрямків: фізика, хімія, біологія та географія. Завдання цікаві, пізнавальні, потребують логічного мислення.

4 лютого було нагороджено учасників минулорічної гри, в якій взяло участь 26 учнів Довгопільського ЗЗСО.

Кочерган Ірина та Романчук Микола отримали дипломи ІІІ ступеня.

10 переможців серед учнів початкових класів:

Фіщук Анастасія, Слижук Максим, Куриндаш Богдана, Кочерган Кароліна, Плегуца Анастасія, Федюк Дарина, Дінис Юрій, Рейкало Надія, Буряк Анна, Поп’юк Андріана.

Двоє учнів отримали грамоти з окремих предметів: Михайлюк Назар з хімії та біології, Малиш Мирослава з географії.

6 учнів отримали дипломи переможців на шкільному рівні, а решта – сертифікати учасника.

До грамот додавалися медалі та невеличкі призи. Сподіваємося, що наші учні продовжать багаторічну традицію та братимуть участь у природничій грі “Геліантус” і надалі.

Любіть, цінуйте та бережіть природу і вона сторицею віддячить вам!