Перемога в конкурсі “День Гідності та Свободи”

День Гідності та Свободи – свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Учні 9-А класу Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів під керівництвом Танасійчук О. О. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “День Гідності та Свободи”, який проводився освітнім проектом “На урок” із 17 листопада по 14 грудня. Згідно з результатами конкурсу учні отримали 2 дипломи І ступеня, 1 диплом ІІ ступеня, 1 диплом ІІІ ступеня та 5 сертифікатів про участь. Конкурс допоміг школярам дізнатися більше про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, з’ясувати значення понять “гідність”, “свобода”, “відповідальність” а також доповнив їх уявлення про обов’язки та права громадян.