![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_7337-680x340.jpg)
30 листопада в приміщенні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.
Урочисте відкриття відбулося в актовому залі закладу. Всіх учасників та їх керівників привітали начальник відділу освіти Конятинської ОТГ ФрейД.І., директор закладу МаротчакЮ.Ю., заступник з навчальної роботи Поп’юкМ.Д., голова комісії природничо-математичного циклу РильчукГ.Т.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1.4-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1.2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_7341.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_7340.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_7339-1024x768.jpg)