З новим 2019 роком!!!

28 грудня в закладі відбулося новорічне свято для учнів 5-11 класів. З вітальним словом до учнів звернулися директор закладу Маротчак Юрій Юрійович, заступники директора закладу Попюк М.Д., Кочерган Л.М.

Завдяки допомоги сільським спонсорам були вручені грошові премії 83 учням переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіа з основ наук. Найкращі результати показали учні: Кочерган Денис- 11 клас, Кусяк Інна – 11 клас, Лозінська Аліна- 10 клас. Особлива подяка переможцю ( І місце ) ІІІ етупу Всеукраїнської експедиції “До оберегів відродження” Попюк Ангеліні – 9 клас ( керівник Тонієвич Т.Ю. ) та Михайлюк Дарії – 5 клас перемохцю ( І місц ) у ІІІ етапі Міжнародного мовного конкурсу ім. Т.Шевченка.

Відмінникам навчання були врученні солодкі призи. Відзначено також учнів які за І семестр не пропустили жодного дня занять.

З НОВИМ РОКОМ!!!