"У гостях у Путильчан…"

1 грудня лідери учнівського самоврядування школи відвідали Путильську ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою обміну досвідом роботи учнівського самоврядування.
На початку зустрічі директор школи Шемберко В.В. провів екскурсію школою, після чого учні побували на тренінговому занятті “Креативність – основа лідерства”, яке провели соціальний педагог та практичний психолог Путильської ЗОШ.
Вчитель біології Грекул М.М. провела дуже цікавий інформативно-ігровий маршрут безпеки “СНІД – проблема 21 століття.  Шляхи передачі ВІЛ/СНІДу”.
Особливо захоплююче враження справив розважальний конкурс “Своя гра”, в якому перемогла дружба.
В самому кінці відбулася розважальна програма, в ході якої лідери шкіл подякували одні одним за такі цікаві та дружні зустрічі.